Vernostný program BANQUET KLUB

 

 

 

 

Program vernostných kariet BANQUET KLUB je určený pre zákazníkov, ktorí nakupujú tovar pre svoju potrebu vo vybraných predajniach BANQUET. Vernostný program je prevádzkovaný spoločnosťou Vetro-plus, s. r. o. So sídlom Hviezdoslavova 33, 01001 Žilina, IČO: 36410896, DIČ: SK2020108178. Spoločnosť Vetro-plus, s. r. o. tak prostredníctvom vernostného programu BANQUET KLUB poskytuje svojim zákazníkom bonus vo forme zľavy na vybraný tovar. Táto zľava bude v podobe zníženej ceny na vybrané produkty označené cenovkou "KLUBOVÁ CENA". 


Výhody vernostného programu:

  • Zľavnené produkty iba pre členov klubu
Jednoducho sa zaregistrujte na vybraných predajniach BANQUET a nakúpte vybrané produkty za exkluzívne ceny platné len pre držiteľov vernostnej karty.
  • Zľava už na prvý nákup

 Už pri registrácii do vernostného programu získavate možnosť nakúpiť vybrané produkty za zníženú cenu.

  • Prehľadný a jednoduchý systém zliav

Znížené ceny na vybrané produkty sú zreteľne označené cenovkou "KLUBOVÁ CENA". Ihneď vidíte, akú zľavu získavate.

  • Jednoduchá a rýchla registrácia

Kartu je možné získať vo vybraných predajniach BANQUET. Stačí vyplniť jednoduchý formulár s vašimi údajmi, ten podpísať, prevziať vernostnú kartu a už môžete čerpať extra zľavy iba pre členov klubu. Získanie vernostnej karty nie je podmienené nákupom tovaru, ani opakovanými nákupmi.

  • Pestrá ponuka sortimentu do domácnosti

Široký sortiment výrobkov a pomocníkov do kuchyne a domácnosti. V ponuke veľké množstvo produktov, pravidelne dopĺňaných o novinky a sezónny tovar.

  • Zaujímavé akciové ponuky

Pravidelná aktualizácia produktov s extra nízkymi cenami len pre držiteľov vernostnej karty. Táto extra ponuka iba pre členov klubu je ďalej doplnená pravidelnými akciami pre všetkých zákazníkov. Veľkou výhodou je aj tovar s trvale nízkymi cenami. Nakupovať v predajniach BANQUET sa vám vždy oplatí.