Stiahnutie tlakového hrnca IMPRESSE 5L z predaja

Vážení zákazníci,

venujte prosím pozornosť nižšie uvedenej informácii vzťahujúcej sa k tlakovému hrncu BANQUET IMPRESSE typ Classic 5l, 23011605, séria ID nr. 330/2020, EAN 8591022417096 (ďalej „výrobok“). Oznamujeme Vám, že naša spoločnosť VETRO – PLUS a.s. pristúpila k rozhodnutiu o stiahnutí výrobku trhu.

Dôvodom prijatia opatrení je podozrenie na nesprávnu funkčnosť regulátora tlaku a úniku pary do všetkých smerov pri pretlakovaní. Pri laboratórnych skúškach došlo tiež k nedovolenej deformácii veka výrobku. Uvedené závady sú obavou o bezpečnosť výrobku.

Žiadame preto všetkých zákazníkov, aby vykonali kontrolu, či vlastnia alebo užívajú tento predmetný výrobok, bez ohľadu nato či ho nadobudli nákupom priamo v našej spoločnosti, alebo od ktoréhokoľvek nášho obchodného partnera.

Pokiaľ je to tak, zdvorilo Vás žiadame , kontaktuje predajcu výrobku a výrobok vráťte , alebo tak urobte v sieti našich predajní BANQUET (zoznam nájdete tu). Môžete výrobok aj zaslať na adresu Vetro-plus, s.r.o., Hviezdoslavova 33, 010 01 Žilina. Spolu s výrobkom zašlite aj Vaše kontaktné údaje a ak máte aj doklad o kúpe pre stotožnenie výrobku. Ak nemáte už obal výrobku kde je uvedená šarža výroby 330/2020 , je možné túto informáciu zistiť na samotnom výrobku. Z jeho spodnej strany je vyrazený rok výroby 2020.

V prípade, že už nemáte účtenku k dispozícii, zašlite, prosím, použitý tlakový hrniec na vyššie uvedenú adresu a my Vám vrátime čiastku vo výške uvedenej „odkupnej ceny“ výrobku – 64 EUR (vrátane DPH). Súčasne Vám vrátime aj náklady na zaslanie výrobku.

V prípade akýchkoľvek otázok či problémov s výmenou výrobku, alebo identifikáciou šarže výrobku sa na nás neváhajte obrátiť telefonicky na tel číslo 041 72 34 061 pondelok až piatok v čase od 7:00 do 14:00 , alebo aj emailom na adresu info@vetroplus.sk

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.