Predajne BANQUET v novom dizajne

Predajne BANQUET v novom dizajne

Značka BANQUET predstavuje široký sortiment kuchynských potrieb a výrobkov do domácnosti, ktorý ponúka prostredníctvom dlhoročných obchodných partnerov – medzinárodných reťazcov, rovnako aj u menších nezávislých predajcov. Tovar BANQUET nájdete v ponukách najväčších online predajcov. A od roku 2017 aj prostredníctvom siete vlastných firemných predajní ako v Českej republike, tak aj na Slovensku, ktorých je teraz v súčte už takmer 80.

A vzhľadom na to, že samotné predajne už niečo pamätajú, rozhodli sme sa pre renováciu vybraných predajní v novom originálnom koncepte, ktorý kombinuje moderný štýl s prírodnými materiálmi. Dominantnými farbami je šedá v kombinácii s imitáciou dreva, ktoré dohromady vytvára príjemnú atmosféru na predajniach. Zmena konceptu ponúkne širšie uličky, lepšiu viditeľnosť produktov vďaka prehľadným navigačným ceduliam a tým rýchlejšie a prehľadnejšie nakupovanie.

Zmeny v usporiadaní regálov, umiestnení tovaru v nich, rovnako tak ako logika rozmiestnenia jednotlivých produktových skupín a spomínané širšie uličky vytvárajú pocit vzdušnosti a prehľadnosti predajného miesta. Výrazne bol oddelený a farebne zvýraznený napríklad priestor pre obľúbený akčný tovar, ktorý je umiestnený hneď vedľa pokladničného pultu.

 

 

V mnohých predajniach vymieňame aj svetlá pre docielenie lepšieho svetelného komfortu, ktorý príjemný zážitok z nakupovania tiež umocní. Radi by sme, aby sa zákazníci v našich predajniach lepšie cítili a aby sa predajne BANQUET stali obľúbeným miestom nakupovania pre všetkých našich zákazníkov.
Aktuálne prešli renováciou predajne: Košice - Cassovia, Košice - Urban, Spišská Nová Ves.
V Česku to sú predajne: Jihlava, Kolín - Ovčáry, Olomouc - City, Ostrava - Forum Nová Karolina, Teplice. A ďalšie predajne budú nasledovať.